Biuletyn Informacji Publicznej - OSiR Włocławek

Informacje

Wycieczka rowerowa do Bobrownik z przeprawą promową do Nieszawy

Dodano dnia: | Autor: administrator

Prezydent Włocławka Marek Wojtkowskioraz Włocławski Krajoznawczy Klub Rowerowy PTTK CYKLISTA zapraszają na Rajd Rowerowy do Bobrownik z przeprawą promową do Nieszawyw dniu 9 czerwca 2018 r.

Zbiórka uczestników nastąpi o godz. 9:30 przy Szkole Podstawowej nr 8 przy ul. Willowej 8, następnie przejazd i zwiedzanie ruin zamku w Bobrownikach, przeprawa promowa do Nieszawa i powrót do Włocławka. Zakończenie rajdu zaplanowano ok. godz. 16:15 przy bursie szkolnej przy ulicy Mechaników. Całość trasy wyniesie ok. 50 km.

Wszystkich chętnych do wzięcia udziału w rajdzie zapraszamy do zapisywania się w biurze Informacji Turystycznej, ul. Warszawska 11/13, tel. 54 411 27 57, od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 17.00. Zapisy przyjmowane są do 7 czerwca br.

Przy zapisywaniu się należy podać: Imię i nazwisko, PESEL. Wpisowe wynosi 10 zł od osoby dorosłej, dzieci i młodzież do 18 roku życia (udział pod opieką osoby dorosłej) oraz emeryci i renciści 5 zł.
W ramach opłaty organizator zapewnia: ubezpieczenie, obsługę medyczną, pamiątkowy znaczek, poczęstunek, koszt przeprawy promowej.

Wszelkie prawa zastrzeżone przez Ośrodek Sportu i Rekreacji we Włocławku